ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πρέμιερ Λιγκ: Αξία στο 1.73 και 2.19!

Τέσσερις αναμετρήσεις περιλαμβάνει το σημερινό μενού της Πρέμιερ Λιγκ και από τις δύο η στατιστική μας δίνει αποδόσεις με αξία στο 1.73 και 2.19!

Μπόρνμουθ – Χάντερσφιλντ

* Την 8η καλύτερη εντός έδρας συγκομιδή βαθμών στην Πρέμιερ Λιγκ έχει η Μπόρνμουθ (11 βαθμούς σε 7 ματς), την ώρα που η αντίπαλος της στα εκτός έδρας παιχνίδια έχει μόλις 5 και βρίσκεται στην 16η θέση στη σχετική λίστα.

* 2.33 γκολ κατά μέσο όρο ανά παιχνίδι δέχεται στα εκτός έδρας παιχνίδια της η Χάντερσφιλντ, αλλά έχει σκοράρει στο 86% των εκτός έδρας αγώνων της.

* Η Μπόρνμουθ έχασε και τα 4 τελευταία παιχνίδια της, ενώ το 79% των αγώνων της επιβεβαιώθηκε στο Over.

* Ισοπαλία 1-1 είναι το δημοφιλέστερο αποτέλεσμα ημιχρόνου για Μπόρνμουθ εντός (2 φορές)και Χάντερσφιλντ εκτός (2 φορές).

* Σε επτά εντός έδρας αγώνες της Μπόρνμουθ και σε έξι εκτός έδρας της Χάντερσφιλντ μόλις μια φορά είδαμε ισοπαλία 0-0. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν περισσότερο στο πρώτο ημίχρονο.

Μπράιτον – Κρίσταλ Πάλας

* Η Μπράιτον έχει σκοράρει και στα επτά εντός έδρας παιχνίδια της.

* Το 82% των τερμάτων που δέχεται Κρίσταλ Πάλας έχει σημειωθεί στο 2ο ημίχρονο.

* Το δημοφιλέστερο αποτέλεσμα στις εκτός έδρας αναμετρήσεις της σε ότι αφορά το ημίχρονο είναι το 0-0 (τρεις φορές σε 7 αγώνες, όλοι under 1.5)

* Χωρίς γκολ η Κρίσταλ Πάλας στο πρώτο ημίωρο των εκτός έδρας αγώνων της.

Γουέστ Χαμ – Κάρντιφ

* Η Κάρντιφ έχει δεχτεί τουλάχιστον 1 γκολ στα έντεκα τελευταία της παιχνίδια.

* Το 91% των βαθμών της στο πρωτάθλημα η Κάρντιφ τους έχει πάρει στα εντός έδρας παιχνίδια. Εκτός έδρας έχει τη χειρότερη συγκομιδή βαθμών μαζί με τη Φούλαμ (1).

* Η Γουέστ Χαμ έχει αποτύχει να σκοράρει στο 57% των εντός έδρας αγώνων της.

Γουότφορντ – Μαν. Σίτι

* Η Μάν Σίτι, έχει νικήσει τα έξι τελευταία της παιχνίδια, είναι αήττητη για 14 σερί ματς.

* Γκολ στο 84% των εκτός έδρας αγώνων της έχει σημειώσει η ομάδα του Γκουαρντιόλα.

* Στο 71% των αναμετρήσεων της η Μάντσεστερ Σίτι είχε προβάδισμα στο ημίχρονο, ενώ ακόμα δεν έχει δεχτεί γκολ στο ημίχρονο σε εκτός έδρας αναμέτρηση.

* Όλα τα εντός έδρας παιχνίδια της Γουότφορντ είχαν περισσότερα από 2 γκολ και το 86% περισσότερα από 3.

Προτάσεις Μπόρνμουθ -Χάντερσφιλντ Μπόρνμουθ Over 0.5 ημίχρονο (1.73)

Μπράιτον – Κρίσταλ Πάλας Μπράιτον να προηγηθεί (2.19)